Včasná pomoc rodinám dětí s autismem

V rámci projektu Globus lepší svět získalo Auticentrum 1. místo v Č. Budějovicích a současně tak finanční částku ve výši 130 000 Kč na rozjezd RANÉ PÉČE pro rodiny dětí s autismem v Jihočeském kraji.

Pořízeny budou speciální pomůcky, zajištěna roční supervize Centra terapie autismu, školení ABA terapie, terapeutické služby Mgr. Přemysla Mikoláše z organizace ADAM - autistické děti a my, z.s. 
Rodiny malých dětí se této terénní služby dočkají již letos v září. 

Start charitativního Modrého běhu se blíží!

Kdy a kde?

Sobotu 27.4.2019 v lesoparku Stromovka (České Budějovice). Pozvánka ZDE

Jak se zaregistrovat?

  1. Přihlášením přes Facebook zaškrtnutím Zúčastním se a zasláním startovného na sbírkový transparentní účet 223830888 / 0600 (do poznámky je třeba napsat své jméno a příjmení a délku/y tras/y, kterou případně poběžíte/projdete, např. Petr Hroch - 900m nebo Jana Rychlá - 3,5 km, 7 km nebo Kuba Maličký – 100 m, Naučná stezka. Pokud chcete jen přispět na akci, není třeba poznámku vyplňovat).
  2. Přihlášením přes Facebook (zaškrtnutím Zúčastním se a zasláním zprávy do Messengeru - kolik osob/jaká trasa a zaplacením příspěvku (startovného) u nás v Auticentru nebo ve Stromovce před začátkem běhu přímo na akci
  3. Ve Stromovce před začátkem běhu přímo na akci (registrací předem však ušetříte čas)

Jaké běhy můžete běžet?

  • Běh 900 m, běh 3,5 km, běh 7 km - startovné: 100,- Kč (pokud poběžíte více běhů, platíte jednotné startovné)
  • Mini běh 100 m, naučná stezka "Naše stromy" - startovné: 50,- Kč

Číst dál ....

Stránky